Якщо чоловік знущається – розлучайтеся без роздумів! Бо терпіти і намагатися зберегти сім’ю – це одна з помилок сімейного життя.

Дуже-дуже прикро постійно чути історії про ті неймовірні знущання, які доводиться терпіти жінкам від негідних чоловіків.

В чому проявляється знущання чоловіка над дружиною?

Це в першу чергу систематичне завдання фізичного болю. Чоловік по різних надуманих причинах або навіть без причини б`є дружину, показуючи свою силу та перевагу, а також «хто в домі хазяїн». Таке спілкування чоловіка та дружини нерідко закінчується лікарняним ліжком.

Моральне насилля – приниження і словесне переконання дружини в тому, що вона є «ніхто» в цьому житті та ні на що не здатна, що вона нікому не потрібна. Чоловік намагається прищепити дружині думку про те, що вона для нього є тягарем. Сюди також відноситься погроза вбивством чи завдання тілесних ушкоджень.

Обмеження у фінансуванні – чоловік штучно створює такі умови, за яких дружина не має змоги працювати. Наприклад, забороняє їй працювати, створює про дружину негативний імідж, що змушує її покинути свою місце роботи тощо. Попри це чоловік не дає дружині абсолютно ніяких коштів ні для особистих потреб, ні для потреб дітей.

Маніпуляції з дітьми – залякування дружини, що коли вона не буде слухати чоловіка, то він забере дітей або буде їх бити. Одна жінка навіть розповідала, що чоловік тримав їхню новонароджену дитину за ногу з балкона і вимагав від дружини гроші на горілку. На крики дружини, щоб чоловік припинив, бо дитина може випасти з 4-го поверху, чоловік спокійно відповів: «Нічого. Ще народиш».

Надумана ревність – чоловік безпричинно підозрює дружину в подружній зраді. Це проявляється у постійних звинуваченнях, повному контролі за її поведінкою, несподіваних візитах на роботу до дружини, розпитуваннях про поведінку дружини серед її друзів та родичів.

Влаштовування сімейних скандалів – чоловік провокує сварки, нищить посуд та меблі, виганяє дружину з хати. Така поведінка буває як під впливом спиртного, так і в тверезому стані.

Список способів як чоловік знущається на дружиною можна продовжувати безкінечно.

Як 80% жінок реагують якщо чоловік знущається.

Відповідь коротка – НІЯК. Жінки далі продовжують жити з тиранами, варити їм їсти, прати їхній одяг і задовольняти в інтимному плані.

Жінка має дуже сильний характер і може терпіти такі знущання дуже довго. Вона може трохи поплакати, пожалітися рідним чи друзям і в кінці пробачити чоловікові його поведінку.

Як потрібно реагувати якщо чоловік знущається.

Якщо чоловік знущається, то потрібно реагувати дуже різко. Методів для цього є достатньо: розлучитися та подати позовну заяву про стягнення аліментів, подати заяву в поліцію, звернутися на гарячу лінію щодо протидії домашньому насиллю, виселити чоловіка зі свого житла. Застосовуйте правильні методи якщо поліція не реагує на Ваші заяви.

Із особистої практики

Якщо чоловік хоча б один раз вдарив свою дружину, то це обов’язково повториться в майбутньому. Мені не відомо жодного випадку, коли після побиття дружини чоловіком у сім’ї надалі панували б щастя і злагода. Так, можливо сім`я формально існує, але щастя в ній немає.

Всім жінкам, яких б’є чоловік, я однозначно раджу негайно розлучатися. Можливо ця порада є жорстокою, негуманною, різкою, однак вона – правильна. Якщо чоловік знущається з дружини, то зберегти добру сім’ю в такому випадку просто неможливо, бо чоловіки не змінюються.

Сподіваюся, що у Вашій сім`ї все гаразд. Поважайте себе, бо життя занадто коротке, щоб терпіти сімейні негаразди!