Коли на Вас подали до суду про стягнення надмірно великої суми аліментів, то Ви можете зменшити розмір аліментів, подавши до суду відповідне заперечення.

Аргументами на Вашу користь можуть бути:

  • відсутність постійної роботи;
  • низький офіційний заробіток;
  • захворювання у Вас чи Ваших близьких родичів;
  • наявність на Вашому утриманні дітей від іншого шлюбу, перестарілих або хворих батьків тощо.

Додайте у повідомленні ксеро- або сканокопію позовної заяви про стягнення з Вас надмірної суми аліментів; коротко опишіть обставини, через які Ви не маєте можливості сплачувати аліменти у такому розмірі як просить позивач.

Ми Вам повідомимо про вартість послуг і прогнозований результат. Тільки після цього Ви проводите оплату, а ми створимо потрібний Вам документ за 24 години.

    Позовна заява про стягнення додаткових витрат на дитину (лікування, навчання, тощо)Позовна заява про стягнення аліментів на дитину, яка продовжує навчанняЗаява в поліцію про вчинення домашнього насильстваПозовна заява про виключення запису про батьківство у свідоцтві про народження дитиниЗаперечення у справі про стягнення аліментівПозовна заява про збільшення розміру аліментівПозовна заява про усиновленняПозовна заява про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без дозволу одного з батьківЗаява про надання дозволу на шлюб неповнолітній особіПозовна заява про зміну місця проживання неповнолітньої дитиниЗаява про надання часу для примирення подружжяПозовна заява про позбавлення батьківських правПозовна заява про визнання батьківства