Останні роки активізувалася діяльність мікрофінансових установ, які роздають кредити під «нульові» відсотки всім охочим. Насправді відсотки по цих кредитах непомірно великі: від 2 до 8-10 % в день (!). Після прострочення сплати хоча б на день за роботу беруться так звані «колектори». Намагаючись покрити борги по кредиту, люди беруть кредит в іншій організації. Далі історія повторюється…


Чому я про це пишу?

Я даю ці поради, бо шкодую людей, які опинилися в складній ситуації і не можуть з неї вийти. В той же час мені я ненавиджу шахраїв, які беруть гроші і намагаються не повертати взагалі кредити.

Через необдумані кроки позичальників часто створюються проблеми для їхніх рідних, близьких та друзів. Постійні переживання призводять до розірвання шлюбу, неврозів, інфарктів, інсультів, самогубств тощо.

У цій і наступних статтях я буду давати ексклюзивні поради зі свого величезного адвокатського досвіду, яких Ви практично не знайдете на просторах інтернету.

Якщо Ви маєте проблеми з кредитами, то ці статті гарантовано допоможуть Вам вирішити їх.

Важливо чітко і дисципліновано дотримуватись рекомендацій. ЧІТКО І ДИСЦИПЛІНОВАНО. І не потрібно задавати собі питання як воно працює, просто робіть як я пишу і все.

Звертаю увагу, що я не надаю поради як не платити кредити взагалі. Я раджу як платити з розумом!


Отже, блокуйте колекторів.

Пригадайте чого ми боїмося, маючи борги по кредитах? Суду, тюрми, візиту колекторів, фізичної розправи, втрати житла, розголосу серед друзів і рідних.

Звідки в нас такі страхи? З телефонних розмов із колекторами і смс-повідомлень.

Тобто джерелом наших страхів є наш мобільний телефон. Звідси випливає: щоб позбутися страху, блокуйте та ігноруйте повідомлення від колекторів.

Як тільки із невідомого номеру повідомляють про кредити, відразу виключайте дзвінок і блокуйте цей номер. Надійшло повідомлення на Viber – блокуйте. Тобто всіма можливими способами відгородіть себе від негативної інформації.

Ви не зобов’язані ні з ким спілкуватися. Не потрібно пояснювати колекторам, що у Вас складна ситуація. Пам’ятайте, що Ваші проблеми їх зовсім не цікавлять, їх цікавить повернути кредити.


В чому фокус?

Ігнорування контактів з колекторами допоможе Вам позбутися страхів. Коли Ви не будете читати і слухати погрози на свою адресу, то життя вмить стане спокійнішим. Ви будете мати більше часу та ідей як повернути борг.

Якщо колектори зрозуміють, що Вас не залякати, то будуть іти Вам на всілякі уступки: списувати проценти і пеню. Нерідко пропонують повернути тіло позики, а списують весь борг.

І навпаки, якщо колектори бачитимуть, що їх «діяльність» приносить Вам страждання і переживання, то натиск їх буде більшим кожного дня. Так буде аж доки Ви не повернете в кілька разів більшу суму, ніж позичили.

Ви можете замовити онлайн-консультацію адвоката, в якій отримаєте аналіз Вашої ситуації з кредитом, практичну допомогу у вирішенні проблем з кредитом, чіткі і зрозумілі рекомендації на майбутнє.

Далі Крок № 2 ДОЛАЙТЕ СТРАХ.

також, тут Ви можете знайти відповіді на поширені питання.

Шановний клієнте! Якщо тебе зацікавили мої авторські статті щодо роботи із проблемними кредитами, але тобі все ж важко розібратися із всіма тонкощами, то є пропозиція адвоката комплексного супроводу процесу виходу з проблемних боргів.