Як купити дитині квартиру за аліменти?

Чомусь багато жінок, які після розірвання шлюбу самостійно виховують дитину, гордо заявляють: «Мені від нього нічого не потрібно», «Якось виховаю дитину сама», «Я не хочу, щоб у старості дитина утримувала негідного батька» і т.д.

Дійсно, чи варто ходити по інстанціях заради якихось нещасних 1000-2000 гривень на місяць?

Не буду переконувати, просто порахую. Наприклад, дитині 3 роки. Тобто, батько зобов’язаний утримувати дитину як мінімум ще 15 років (до досягнення повноліття). Таким чином, аліменти мають сплачуватися протягом 180 місяців (15 років х 12 місяців).

Якщо, до прикладу, взяти суму аліментів 1500 грн., що є майже мінімальною на даний час, то за весь цей період можна наскладати 270 тисяч гривень. Так, цих грошей на хорошу квартиру не вистачить. Однак… якщо весь час гроші класти на банківський рахунок під мінімальний відсоток 15% річних, то виходить 1 016 784,39 гривень. Цей розрахунок можна перевірити в онлайн-калькуляторі депозиту.

Тобто, за аліменти 1500 гривень на місяць можна купити дитині квартиру по ціні понад мільйон гривень!

Як на мене, то цієї суми цілком вистачає, щоб купити квартиру за аліменти для 18-річної дитини. Чи не так? А якщо це аліменти 2000 грн., 2500 грн., то яку квартиру Ви купите дитині? А може Вам вистачить на комфортабельний автомобіль? Нагадую, що через деякий час після призначення судом аліментів Ви можете збільшити розмір аліментів.

А як захистити дитину від того, щоб утримувати негідного батька в старості? Чи можна реально змусити батька сплачувати цих 1500 грн.? Для цього є багато способів, про які я напишу пізніше.

Тому, шановні матері (а інколи й батьки), Вам вирішувати чи надалі самостійно працювати з усіх сил і жалітися на долю та несприятливі обставини, скупого чоловіка. Чи все-таки проявити любов до дитини, забезпечити їй гідне майбутнє ще в юному віці і вже сьогодні вирішувати питання про стягнення аліментів.


Мої рекомендації:

Якщо склалися несприятливі сімейні обставини, то аліменти варто стягувати завжди і якнайшвидше. Діти Вам скажуть “ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ”, коли виростуть і завдяки Вам будуть забезпечені до кінця своїх днів.