Як відеореєстратор допомагає водієві?

Кожного дня відбувається багато різних аварій на дорозі. Тому, Ви можете стати клієнтом адвоката, навіть коли самі того не бажаєте.

Причина цьому – інші учасники дорожнього руху, які не думають ні про себе, ні про інших. Всі ми бачили як пішоходи поспішають на той світ, перебігаючи дорогу за кілька метрів від автомобіля або не зважають на червоний колір світлофора. До «ризикових» також відносяться навіжені водії, які роблять обгін, виїжджають на зустрічну смугу і ледь не вдарившись «лоб в лоб», ефектно вирулюють на свою смугу. Вони вважають, що «проскочили», хоча насправді це інші водії змушені або пригальмовувати, або робити інші маневри для уникнення ДТП. І таких випадків безліч, їх можна подивитись в Ютубі.

Після ДТП кожен водій, якщо він живий, намагається довести, що саме його дії були правильними. В основному доказами по ДТП є: план-схема місця події, фотознімки з місця ДТП, пояснення учасників ДТП та свідків, висновки експерта тощо.

Нерідко буває, що водій не порушував Правил дорожнього руху, а обставини та докази йдуть проти нього. Наприклад, автомобілі після ДТП зупинились в певному положенні, свідки не можуть чітко пояснити як все відбулося або дають неправдиві покази. Навіть не виключається підкуп іншим учасником ДТП працівника поліції чи експерта. Що робити в такій ситуації?

На допомогу прийде Ваш основний аргумент, який сильніший за інші – відеореєстратор. Я переконаний, що це пристрій, який має бути в кожного. В кожного!

Також, нагадуємо як змусити працювати чиновників.


В чому цінність відеореєстратора?

Розповім про співвідношення ціни і цінності відеореєстратора. В середньому ціна відеореєстратора від 1000 до 5000 грн.

Цінність відеореєстратора:

  • відеореєстратор може звільнити Вас від обов’язку відшкодовувати вартість ремонту іншому учаснику ДТП;
  • отримати відшкодування за ремонт свого автомобіля;
  • допоможе не сісти за грати;
  • позбавить моральних страждань своєї вини в смерті іншої особи. Продовжувати можна безмежно…

Тому, мій висновок однозначний – обов’язково якнайшвидше подбайте, щоб у Вас був відеореєстратор, а потім він подбає про Вас.

Навіть цікава статистика. Набагато частіше ДТП відбуваються із тими, хто не має цього пристрою.


Із особистої практики

Абсолютно кожний водій, який пережив ДТП та після цього консультувався зі мною, заявляв приблизно таку фразу: «Я більше ніколи не сяду за кермо без відеореєстратора».

Отже, не порушуйте правила і хай ніколи з Вами не трапляються прикрі випадки на дорозі!