Право укладати шлюб мають особи, які досягли 18-річного віку. Є випадки, коли потрібно одружитися швидше (найчастіше, це через вагітність нареченої). Тому, суд може дозволити людям одружитися швидше, ніж до досягнення 18-річного віку.

Для цього мають бути одночасно 2 умови:

  • досягнення хлопцем та дівчиною хоча б 16-річного віку;
  • поважна причина.

Поважними причинами можуть бути: вагітність, тривале проживання хлопця та дівчини разом, планування виїзду за кордон на тривалий час, інші обставини.

У повідомленні нам коротко опишіть обставини, через які Вам потрібно одружитися швидше (до досягнення 18-річного віку).

Ми Вам повідомимо про вартість послуг і прогнозований результат. Тільки після цього Ви проводите оплату, а ми створимо потрібний Вам документ за 24 години.

    Позовна заява про стягнення додаткових витрат на дитину (лікування, навчання, тощо)Позовна заява про стягнення аліментів на дитину, яка продовжує навчанняЗаява в поліцію про вчинення домашнього насильстваПозовна заява про виключення запису про батьківство у свідоцтві про народження дитиниЗаперечення у справі про стягнення аліментівПозовна заява про збільшення розміру аліментівПозовна заява про усиновленняПозовна заява про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без дозволу одного з батьківЗаява про надання дозволу на шлюб неповнолітній особіПозовна заява про зміну місця проживання неповнолітньої дитиниЗаява про надання часу для примирення подружжяПозовна заява про позбавлення батьківських правПозовна заява про визнання батьківства