Бувають випадки, коли Ваша половинка під впливом емоцій вирішила розлучитися. Якщо Ви не бачите доцільності в подальшому спільному проживанні, то радимо відразу розлучатися.

Однак, якщо Ви вважаєте, що сім`ю можливо і варто зберегти, то доцільно подати дану заяву. Можливо, що часу, який надаватиме суд, Вам буде достатньо для налагодження стосунків у сім`ї.

Варто мати на увазі, що у разі, коли Ваша половинка після спливу цього часу наполягатиме на розлученні, то суд однозначно розлучить Вас.

У повідомленні нам коротко опишіть обставини, через які Ви вважаєте за можливе зберегти сім`ю.

Ми Вам повідомимо про вартість послуг і прогнозований результат. Тільки після цього Ви проводите оплату, а ми створимо потрібний Вам документ за 24 години.

    Позовна заява про стягнення додаткових витрат на дитину (лікування, навчання, тощо)Позовна заява про стягнення аліментів на дитину, яка продовжує навчанняЗаява в поліцію про вчинення домашнього насильстваПозовна заява про виключення запису про батьківство у свідоцтві про народження дитиниЗаперечення у справі про стягнення аліментівПозовна заява про збільшення розміру аліментівПозовна заява про усиновленняПозовна заява про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без дозволу одного з батьківЗаява про надання дозволу на шлюб неповнолітній особіПозовна заява про зміну місця проживання неповнолітньої дитиниЗаява про надання часу для примирення подружжяПозовна заява про позбавлення батьківських правПозовна заява про визнання батьківства