В наш час багато водіїв для отримання додаткового доходу змушені підробляти на приватних перевезеннях пасажирів. Якщо послуги таксі не є постійною роботою, то економічно недоцільно відкривати підприємницьку діяльність, отримувати ліцензію на пасажирські перевезення і сплачувати немалі податки. Тому, надання послуг таксі часто відбувається без отримання ліцензії.

Це стає причиною складання працівниками Укртрансбезпеки протоколів про адміністративне правопорушення. Штраф за таке правопорушення на даний час становить 17 тисяч гривень.

Та є можливість уникнути цього покарання, подавши до суду письмове заперечення. Захист полягає в тому, що професійний адвокат вивчає матеріали, які склала Укртрансбезпека, знаходить помилки і вказує на них в письмових запереченнях. Наявність хоча б однієї помилки практично гарантовано допоможе Вам не сплачувати величезний штраф. Практично всі протоколи, які складає Укртрансбезпека, мають помилки, оскільки через особливість законодавства скласти матеріали правильно практично неможливо. А така ситуація на руку водієві.

Додайте у повідомленні протокол, який склали відносно Вас, а якщо такого немає, то коротко опишіть свою ситуацію.

Ми Вам повідомимо про вартість послуг і прогнозований результат. Тільки після цього Ви проводите оплату, а ми створимо потрібний Вам документ за 24 години.

Помилка: Contact form не знайдена.