Під час розірвання шлюбу суд вирішує, з ким із батьків проживатиме дитина. З часом в кожного можуть змінитися життєві обставини, через які виникне необхідність змінити проживання дитини з іншим з батьків.

Це можуть бути такі обставини:

  • створення іншої сім’ї;
  • змінилося відношення батька чи матері до дитини;
  • один з батьків виїжджає за кордон для постійного проживання;
  • ускладнення відносин дитини з вітчимом або мачухою;
  • змінився характер дитини;
  • хвороба когось із членів сім`ї та багато іншого.

У повідомленні нам коротко опишіть обставини, через які Ви вважаєте доцільним змінити місце проживання Вашої неповнолітньої дитини.

Ми Вам повідомимо про вартість послуг і прогнозований результат. Тільки після цього Ви проводите оплату, а ми створимо потрібний Вам документ за 24 години.

    Позовна заява про стягнення додаткових витрат на дитину (лікування, навчання, тощо)Позовна заява про стягнення аліментів на дитину, яка продовжує навчанняЗаява в поліцію про вчинення домашнього насильстваПозовна заява про виключення запису про батьківство у свідоцтві про народження дитиниЗаперечення у справі про стягнення аліментівПозовна заява про збільшення розміру аліментівПозовна заява про усиновленняПозовна заява про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без дозволу одного з батьківЗаява про надання дозволу на шлюб неповнолітній особіПозовна заява про зміну місця проживання неповнолітньої дитиниЗаява про надання часу для примирення подружжяПозовна заява про позбавлення батьківських правПозовна заява про визнання батьківства