Таку позовну заяву можливо подавати до суду, коли справжній батько дитини не зазначений у свідоцтві про народження дитини.

Встановлювати батьківство може мама дитини, яка вважає батьком певного чоловіка, а також чоловік, який вважає себе батьком дитини.

Встановлення батьківства дає можливість: стягувати аліменти з батька дитини, брати участь у вихованні дитини, бути дитині спадкоємцем після смерті батька тощо.

Процес встановлення батьківства може бути із проведенням генетичної експертизи або без експертизи.

У повідомленні нам коротко опишіть обставини, через які Ви бажаєте подати позовну заяву про встановлення батьківства.

Ми Вам повідомимо про вартість послуг і прогнозований результат. Тільки після цього Ви проводите оплату, а ми створимо потрібний Вам документ за 24 години.

    Позовна заява про стягнення додаткових витрат на дитину (лікування, навчання, тощо)Позовна заява про стягнення аліментів на дитину, яка продовжує навчанняЗаява в поліцію про вчинення домашнього насильстваПозовна заява про виключення запису про батьківство у свідоцтві про народження дитиниЗаперечення у справі про стягнення аліментівПозовна заява про збільшення розміру аліментівПозовна заява про усиновленняПозовна заява про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без дозволу одного з батьківЗаява про надання дозволу на шлюб неповнолітній особіПозовна заява про зміну місця проживання неповнолітньої дитиниЗаява про надання часу для примирення подружжяПозовна заява про позбавлення батьківських правПозовна заява про визнання батьківства