Окрім аліментів, той з батьків, з ким проживає дитина, має право стягувати з платника аліментів половину таких додаткових витрат:

Витрати на навчання: якщо дитина навчається в українському ВУЗі або за кордоном на платній основі. Є можливість стягувати витрати, які мають бути сплачені в майбутньому.

Витрати на лікування: якщо дитина хворіє на важку хворобу, яка потребує значних грошових витрат. Пам’ятайте, що стягувати можливо лише офіційні витрати, які є необхідними для лікування. Хабар лікарям, витрати на народну медицину чи оздоровчі процедури – не враховуються.

Додайте у повідомленні фото- чи сканокопії наявних документів, що підтверджують необхідність додаткових витрат на дитину (контракт на навчання, квитанцію про оплату за навчання, виписку з медичної карти дитини, чеки і квитанції про купівлю медичних препаратів чи отримання платних медичних послуг тощо).

Ми Вам повідомимо про вартість послуг і прогнозований результат. Тільки після цього Ви проводите оплату, а ми створимо потрібний Вам документ за 24 години.

    Ця форма використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані.