Окрім аліментів, той з батьків, з ким проживає дитина, має право стягувати з платника аліментів половину таких додаткових витрат:

Витрати на навчання: якщо дитина навчається в українському ВУЗі або за кордоном на платній основі. Є можливість стягувати витрати, які мають бути сплачені в майбутньому.

Витрати на лікування: якщо дитина хворіє на важку хворобу, яка потребує значних грошових витрат. Пам’ятайте, що стягувати можливо лише офіційні витрати, які є необхідними для лікування. Хабар лікарям, витрати на народну медицину чи оздоровчі процедури – не враховуються.

Додайте у повідомленні фото- чи сканокопії наявних документів, що підтверджують необхідність додаткових витрат на дитину (контракт на навчання, квитанцію про оплату за навчання, виписку з медичної карти дитини, чеки і квитанції про купівлю медичних препаратів чи отримання платних медичних послуг тощо).

Ми Вам повідомимо про вартість послуг і прогнозований результат. Тільки після цього Ви проводите оплату, а ми створимо потрібний Вам документ за 24 години.

    Позовна заява про стягнення додаткових витрат на дитину (лікування, навчання, тощо)Позовна заява про стягнення аліментів на дитину, яка продовжує навчанняЗаява в поліцію про вчинення домашнього насильстваПозовна заява про виключення запису про батьківство у свідоцтві про народження дитиниЗаперечення у справі про стягнення аліментівПозовна заява про збільшення розміру аліментівПозовна заява про усиновленняПозовна заява про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без дозволу одного з батьківЗаява про надання дозволу на шлюб неповнолітній особіПозовна заява про зміну місця проживання неповнолітньої дитиниЗаява про надання часу для примирення подружжяПозовна заява про позбавлення батьківських правПозовна заява про визнання батьківства