Якщо дитина проживає з Вами у віці від 18 до 23 років навчається у ВУЗі в Україні (коледж, інститут, університет тощо) чи за кордоном, Ви маєте право продовжувати стягувати аліменти до закінчення навчання.

Це має бути саме навчання, а не проходження курсів чи тренінгів.

Слід відрізняти, що аліменти на дитину, яка продовжує навчання, виплачуються щомісячно, а додаткові витрати на утримання дитини – одноразово лише на додаткові офіційні витрати, які Ви понесли або маєте понести в майбутньому.

Додайте у повідомленні фото- чи сканокопії наявних документів, що підтверджують навчання дитини у ВУЗі.

Ми Вам повідомимо про вартість послуг і прогнозований результат. Тільки після цього Ви проводите оплату, а ми створимо потрібний Вам документ за 24 години.

    Позовна заява про стягнення додаткових витрат на дитину (лікування, навчання, тощо)Позовна заява про стягнення аліментів на дитину, яка продовжує навчанняЗаява в поліцію про вчинення домашнього насильстваПозовна заява про виключення запису про батьківство у свідоцтві про народження дитиниЗаперечення у справі про стягнення аліментівПозовна заява про збільшення розміру аліментівПозовна заява про усиновленняПозовна заява про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без дозволу одного з батьківЗаява про надання дозволу на шлюб неповнолітній особіПозовна заява про зміну місця проживання неповнолітньої дитиниЗаява про надання часу для примирення подружжяПозовна заява про позбавлення батьківських правПозовна заява про визнання батьківства