Позбавляють батьківських прав, в основному, коли один з батьків тривалий час не бере участі у вихованні дитини. Подавати такий позов слід, коли батько чи мама взагалі не цікавляться дитиною та її долею, байдужі до дитини.

Позбавлення прав щодо дитини дає можливість в майбутньому усиновити її, вільно виїжджати з нею за кордон, змінювати місце проживання. Найголовніше – позбавляє дитини обов’язку в майбутньому утримувати батька чи маму, які не це не заслуговують.

Важливо! Якщо батько чи мама дитини будуть активно заперечувати проти позбавлення їх батьківських прав, то судове рішення може бути не на Вашу користь. Суд переважно дає можливість людям виправитися. Як діяти в такому випадку Ви можете дізнатися під час консультації з професійним адвокатом.

У повідомленні нам коротко опишіть обставини, через які Ви бажаєте позбавити батьківських прав батька чи матір дитини.

Ми Вам повідомимо про вартість послуг і прогнозований результат. Тільки після цього Ви проводите оплату, а ми створимо потрібний Вам документ за 24 години.

    Позовна заява про стягнення додаткових витрат на дитину (лікування, навчання, тощо)Позовна заява про стягнення аліментів на дитину, яка продовжує навчанняЗаява в поліцію про вчинення домашнього насильстваПозовна заява про виключення запису про батьківство у свідоцтві про народження дитиниЗаперечення у справі про стягнення аліментівПозовна заява про збільшення розміру аліментівПозовна заява про усиновленняПозовна заява про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без дозволу одного з батьківЗаява про надання дозволу на шлюб неповнолітній особіПозовна заява про зміну місця проживання неповнолітньої дитиниЗаява про надання часу для примирення подружжяПозовна заява про позбавлення батьківських правПозовна заява про визнання батьківства