Іноді суперечки між подружжям відображаються на їхніх дітях. Намагаючись протистояти одне одному, один з батьків не надає іншому дозволу на тимчасовий виїзд дитини за кордон. В результаті такого шантажу, дитина обмежена у можливості подорожувати та пізнавати світ.

Хоча законом і передбачено можливість виїзду за кордон без дозволу одного з батьків навіть без рішення суду, проте прикордонники до цього часу ще не випускають дітей за кордон без нотаріального дозволу або рішення суду.

Дана позовна заява надає Вам можливість тимчасово виїхати з неповнолітньою дитиною за кордон без дозволу Вашого колишнього чоловіка чи дружини.

Проте, суд надає право на такий виїзд лише одноразово в конкретну країну і на конкретний період часу. Тобто, для кожного виїзду за кордон з дитиною потрібне окреме рішення суду. Судовий процес займає не менше 2 місяців часу. Тому, про майбутню подорож треба подумати завчасно.

Є способи як спростити виїзд з дитиною за кордон, не звертаючись до суду:

  • Поспілкуватися з батьком дитини (або матір`ю) і попросити про добровільне надання такого дозволу через нотаріуса (це заощадить Вам час і кошти);
  • Якщо батько (або мама) дитини має заборгованість по аліментах понад 4 місяці, то потрібно у виконавчій службі взяти довідку про заборгованість спеціального зразка. Із нею Вас випустять за кордон з дитиною;

Якщо батько дитини (чи мама) постійно створюють перешкоди у виїзді дитини на відпочинок за кордон, то варто розглянути варіанти подання на нього позову про стягнення аліментів (як аргумент, щоб примусити давати дозвіл через нотаріуса) або позбавлення батьківських прав (тоді Ви зможете виїжджати за кордон з дитиною без обмежень часу і кількості країн).

У повідомленні нам коротко опишіть обставини: який вік дитини, в яку країну і на який період Ви бажаєте поїхати з дитиною тощо.

Ми Вам повідомимо про вартість послуг і прогнозований результат. Тільки після цього Ви проводите оплату, а ми створимо потрібний Вам документ за 24 години.

Помилка: Contact form не знайдена.